Pristatymo informacija

Visas prekes pristatome 3 - 5  darbo dienas

Mokant bankiniu pavedimu, mokėjimo kortele arba per Paysera sistemą, užsakymas pradėdamas vykdyti, gavus apmokėjimą ir jį užregistravus. Užsakymai paprastai patvirtinami per 1 - 2 darbo dienas.  Prekės parduotuvėje paruošiamos ir išsiunčiamos po užsakymo patvirtinimo

Pristatymas į OMNIVA paštomatus 

Visoje Lietuvos teritorijoje pristatymas į paštomatus visada NEMOKAMAS perkant nuo 79eurų.  Perkant iki 79 eurų - pristatymo kaina 2 eur. 

OMNIVA paštomatai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el.paštu.

SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį ir el.pašto adresą, nes būtent jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

Prekes iš OMNIVA terminalo atsiimkite per 3 kalendorines dienas nuo SMS ar el.pašto gavimo dienos Jums patogiu metu.

Jei nespėjote atsiimti prekės per 3 kalendorines dienas OMNIVA išsiųs Jums priminimą SMS žinute apie nepasiimtą siuntą. Neatsiėmus siuntos per 7 kalendorines dienas prekė bus grąžinta pardavėjui.

Pristatymas į  DPD Pickup siuntų taškus ir terminalus

Pristatymas į DPD Pickup siuntų taškus - 2 EUR

Užsakytų prekių atsiėmimas  Pickup siuntų taškuose/terminaluose - atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame DPD Pickup siuntų taške ar terminale. 

Kai Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute ir/ar el. paštu. Prekes iš DPD Pickup siuntų taško ar terminalo galite atsiimti per 7 kalendorines dienas. Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui.

Atsiėmimo laikas:

  • DPD Pickup siuntų terminalai dirba 24 val. per parą, 7 d. per savaitę. 
  • Atsiimdami siuntą DPD Pickup siuntų taške turėsite suvesti SMS žinute gautą PIN kodą arba parodyti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
  • Atsiimdami siuntą DPD Pickup siuntų terminale turėsite suvesti SMS žinute gautus PIN kodus.

Prekių pristatymas su DPD kurjeriu visoje Lietuvos teritorijoje

Visoje Lietuvos teritorijoje pristatymo kaina su DPD – 2 eurai*.

 Neringą siuntos pristatymas - 20 EUR

Apie pristatymą DPD kurjeris iš vakaro informuoja SMS žinute, pristatymo dieną prieš atvykstant informuoja skambučiu.

 

Pristatymo kaina per LP express siuntų savitarnos terminalus — 2.00 EUR.

Pristatymo kaina gavėjo adresu / pašto skyrių — 2.00 EUR.

Pristatymo kaina į užsienį gavėjo adresu / pašto skyrių — 7.00 EUR.

Jei dėl tam tikrų priežasčių prekės būtų pristatomos vėliau, apie vėlavimo priežastis ir terminus pirkėjas informuojamas asmeniškai.

 

Rašyk
Skambink